Paykasa Fiyatları

Paykasa Fiyatları 10 € – 20 € – 25 € – 50 € – 100€ olarak değişmektedir. Euro cinsinden satılan Paykasa almak için canlı desteğimizden ekibimize ulaşın.

İnternet üzerinden alışveriş yapmak için kullanılan ön ödemeli kartlar bulunmaktadır. Ön ödemeli kartların en güvenilir olanı olarak bilinmektedir. Ön ödemeli kartın herhangi bir şekilde problem yaşatmaması, insanların en iyi şekilde alışveriş yapmalarına yardımcı olması kartın kullanılma sebepleri arasında yer almaktadır. Kart kullanımı, insanların masrafsız bir şekilde alışveriş yapmalarına yardımcı oluyor. Kartı kullanan kişiler memnuniyetini dile getiriyor ve ödeme yaptığı kadar bakiye kullanabiliyor. Herhangi bir komisyonun alınmaması, ekstra bir ücret ödenmemesi kartın kullanılma sebepleri arasında yer alıyor. Tüm bunların yanı sıra kartın para birimi Euro olduğundan ötürü güncel kur değerleri üzerinden işlem yapılmaktadır. Yabancı alışveriş siteleri üzerinden kolayca alışveriş yapabilmek bu sayede mümkün hale gelir.

Ucuz Paykasa Fiyatları

En kolay ödeme yöntemlerinden olan Paykasa, hızlı ve güvenilir bir şekilde 7 / 24 canlı destek ekibimizden temin edebilirsiniz. Paykartim.com ile uygun fiyatlarla payksa alabilirsiniz.

Paykasa Fiyatlarının Belirlenmesi

Ön ödemeli kart fiyatları, güncel kur değerleri üzerinden hesaplanmaktadır. Güncel kur değerleri üzerinden hesaplanması, insanların karta olan güvenini sağlamakta ve ekstra ücret ödemelerini engellemektedir. Paykasa fiyatları güncel kur değerleri üzerinden hesaplandığı için birçok kişi karta güvenmekte ve alışverişini bu kartla birlikte yapmaktadır. Kartın herhangi bir şekilde problem yaşatmaması ve insanların alışverişini en hızlı şekilde gerçekleştirmesi, kartın sunduğu avantajlar arasında yer almaktadır. Tüm bunların yanı sıra kartın fiyatları diğer kredi kartı ve banka kartı kullanımına göre daha hesaplıdır. Bu sayede kişiler, istediği verimi alabilmekte ve ekonomik açıdan tasarruf yapabilmektedir. Ekonomik açıdan tasarrufun yapılabilmesi, insanların kartın kullanmasına sebebiyet vermektedir. Her geçen gün  kullanıcılar artış göstermekte ve insanlar bu kartla, tüm alışveriş ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Kartla alışveriş yapıldığı esnada ekstra bir ücret ödenmemektedir. Alışveriş esnasında kişisel bilgi, CVV, SMS şifresi, kart şifresi gibi ekstra bilgilerin istenmemesi güven problemlerini ortadan kaldırmaktadır. Bu sayede kişiler, internet üzerinde güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilmektedir.

Paykasa Fiyatlarında Güncel Kur Uygulaması

Kartın alınmasında ve satılmasında, güncel kur uygulaması tarafımızca yapılmaktadır. Firma olarak güncel kur değerleri üzerinde paykasa fiyatları belirlenmesi, tarafımızca sağlandığından dolayı kartı kullanmak isteyenler bizleri tercih etmektedir. Firma olarak bu uygulamayı yapmamız, müşterilerimizin ekonomik açıdan problem yaşamasını engellemektedir. Ekonomik açıdan problem yaşanmasını engellememiz, sektörde öncü bir firma olmamıza ve en çok tercih edilen firmalar arasında yer almamıza sebebiyet vermiştir. Güncel kur değerleri üzerinden alış ve satış işlemlerini gerçekleştiriyor, müşterilerimize kolaylık sunuyoruz. Bu sayede müşterilerimiz, ekstra bir ücret ödemeden kendi alışverişlerini tamamlayabilmekte ve tüm bunların yanı sıra güncel kur değer hileleriyle karşılaşmamaktadır. Birçok firma güncel kur değeri üzerinden işlem yapmadığından ötürü, kullanıcılar ekstradan ücret ödemek zorunda kalabiliyor. İşlemin yapıldığı esnada Euro değeri ne ise, buna göre işlemler gerçekleştirilir ve müşterilerimiz yaptığı ödemenin karşılığını alabilmektedir. Bakiyenin anında karta eklenmesi ve kısa süre içerisinde kartın kullanıma açılması, tarafımızca sağlanmakta aynı zamanda zaman kaybı yaşanmasını engellemektedir.

Resmi Satış Bayiinden Ucuz Paykasa Fiyatları

Resmi satış bayisi olarak, müşterilerimizin uygun fiyatlarla paykasa alabilmelerine yardımcı olmaktayız. Paykasa fiyatları tarafımızca en aza indirgenmekte ve güncel kur değerleri üzerinden hesaplanmaktadır. Bu sayede müşterilerimiz bizleri tercih ederek, kendi bütçelerini koruma altına alabilmekte ve ekonomik açıdan tasarruf sağlayabilmektedir. Ekonomik açıdan tasarrufun sağlanması, tarafımızca sunulan avantajlar sayesinde mümkün hale gelir. Bu sayede müşterilerimiz, bizleri tercih ederek maksimum verim elde eder. Tüm bunların yanı sıra müşterilerimiz, bizleri tercih ederek dolandırılmak gibi problemlerden kurtulmaktadır. Resmi satış bayii olarak hizmet vermekte ve müşterilerimizin güven altında alışveriş yapabilmelerine olanak tanıyoruz. Bu şekilde olanak tanımamız, sektördeki öncü firmalar arasında yer almamıza sebebiyet vermiştir. Müşterilerimizin bizleri tercih etmesinin sebebi uygun fiyata alabilmeleridir. Müşterilerimiz, bizlerden memnun kalmakta ve satış yapmak istediği taktirde güncel kur değerleri üzerinden işlemleri gerçekleştirilmektedir. Güncel kur değerleri üzerinden işlem gerçekleştirmemiz ve yüksek alımlarda indirim yapmamız, güvenilir bir firma olduğumuzun göstergesi olarak nitelendirilmektedir.

WhatsApp chat